Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

AKRİLİK KAPAKLI MUTFAK DOLABI

Akrilik Mutfak Dolabı

Mutfak dolaplarınınayna kadar pürüzsüz  olmasını istiyorsanız akrilik mutfak dolabıçeşitlerini inceleyebilirsiniz. Klasik mutfak dolaplarından sıyrılarak parlak, pürüzsüz ve mükemmel görünümü ile mutfaklarda akrilik kullanılmaktadır. Sizlerde modern görünümlü bir mutfağa sahip olmak istiyorsanız akrilik kapaklarasahip mutfak dolaplarını tercih edebilirsiniz.

Akrilik mutfak dolaplarının üzerine uygulanan bir kalıptır. Özel üretimler ile ortaya çıkan akrilik kalıpları bir milimetre kalındığında üretilmekte ve mutfak dolaplarının kapak bölgelerine uygulanmaktadır. Uygulama özel olarak yapılmakta ve uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılması için özel montaj teknikleri kullanılmaktadır. Çok geniş bir renk seçeneğine sahip olması herkesin rahatlıkla tercih edebileceği bir ürün haline gelmesine olanak sağlamaktadır.

Standart akrilikler çizilmeye karşı direnç gösteremeyebilir. Özellik bakımından parlak olması ve insanların neredeyse kendini bu kapaklarda görebiliyor olması çizilmeme özelliğinin de olmasını gerektirmektedir. Özel yöntemlerle üretilen yeni nesil akrilik mutfak dolabı ürünlerinde çizilmeye karşı da gerekli çalışmalar yapılarak dayanıklılığı artırılmıştır. Yüksek dayanıklılığa sahip olan bu ürünler hem uzun süre kullanılabilmekte hem de dolapları kullanmanız ile meydana gelebilecek olan çizilmelerinde önüne geçmiş oluyor.

Silinmesi kolay ve %100 pürüzsüz bir yapıya sahip olmasının yanı sıra dayanıklı olması insanların tercih sebebi olmasına neden olmaktadır. İstenilen modelde ve renkte üretilmesi mutfaklarınızda aradığınız rengi kolay bir şekilde bulmanıza olanak sağlamaktadır. Uygun bütçeler ile sahip olabileceğiniz bu mutfak dolapları sayesinde mutfağınızı mükemmel görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyonolarak sizlere sunduğumuz mutfak dolapları arasında aksilik mutfak dolabı ürünleri de bulunmaktadır. En kaliteli ve en modern tasarımlara sahip mutfak dolaplarına sahip olmak istiyorsanız sizlere sunduğumuz ürünleri incelemeniz yeterlidir. Seçtiğiniz mutfak dolapları uzman kadromuz tarafından montajı da yapılarak kaliteli bir dolaba sahip olmanız sağlanmaktadır.