Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

AKRİLİK TEZGAH

Akrilik Tezgah


Akrilik tezgahlargenel olarak mutfaklarda tercih edildiği gibi banyolarda da tercih edilebilmektedir. İstenilen ölçülerde özel olarak üretilmesi sayesinde herkesin ihtiyacına karşılık verebilmekte. Mutfak tezgahlarınızı akrilik tezgah olarak tercih ettiğinizde lavabo bölümü isteye göre yine aksilik ile aynı olabildiği gibi isteye bağlı olarak metal lavabolarda montajlanabilmektedir. Farklı renkleri ve sağlam yapısı ile sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek tezgahtır.

 

Akrilik tezgah tercihleri modellerin yanı sıra özellikle hijyenle şekillenmektedir. Mutfak tezgahları sürekli olarak besinlerimizin bulunduğu bir yer olduğu için hijyenin önemi büyüktür. Bu nedenle tezgah taşının hijyene uygun olması önemlidir. Akrilik tezgah ürünleri kolay silinebilme özelliğine sahiptir. Tezgahların kullanım ömürleri ise sizin kullanım şekliniz ile doğru orantılıdır. Tezgah sürekli olarak sıcak maddelere maruz kalırsa, sürekli olarak sert çisimler ile darbeye maruz kalıyorsa ve çok sık kimyasallar ile temizleniyorsa tezgahın ömrünü kısaltabilirsiniz.

Tercih edilme sebepleri arasında kolay temizlenebilme, uygun bütçeler ile sahip olunabilme ve çizilmelere karşı dayanıklılık gösterebilmesidir. Akrilik tezgah ürünlerinde çok fazla renk seçeneği vardır. Bu nedenle mutfağınıza uyun sağlayacak renkteki tezgahı çok kolay bir şekilde bulma imkanından yararlanabilirsiniz. Suya karşı dayanıklılık göstermesi de bir diğer avantajıdır. Tezgahlarsürekli olarak suya maruz kaldıkları için eğer dayanıklı olmazlarsa kısa bir süre sonrasında tezgahlarda yıpranmalar ve renk değişimleri görülebilmektedir. Ancak bu tezgahlar tam mutfak ve banyokullanımlarına uygun olarak üretildiği için uzun süre kullanılma özelliklerine sahiptir.

Ankara Balgatmerkezli çalışan YK Mutfak Mobilya Dekorasyonolarak mutfaklarınız için çok önemli olan tezgahlar konusunda sizlere her türlü hizmeti sunmaktayız. Kaliteli hizmet almak ve uzun süreli bir mutfak tezgahına sahip olmak için sizlerde hizmetlerimizden yararlanabilir ve mutfağınızda tam istediğiniz gibi bir tezgaha sahip olabilirsiniz.