Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

Ankara Endüstriyel Parke

Mekânlarda yer alan zemin döşemeleri hem görünüm hem de kullanım aşısından önemli olarak kabul edilmekte ve dekorasyonu büyük ölçüde değiştirmektedir. Bu döşeme malzemeleri, kullanım amacına göre değişkenlik gösterebilir. Günümüzde genellikle iç mekân zeminlerinde kullanılan ürün parkedir.

Evimizin ya da iş yerimizin dekorasyonu kullanılan malzemelerin seçimine göre büyük oranda değişmektedir. Yapılacak olan küçük dokunuşlarla yaşam alanlarında farklı ve iddialı sonuçlar elde etmek mümkündür. YK Mutfak Mobilya ve Dekorasyon siz değerli müşterilerine sunduğu endüstriyel parke hizmeti ile yaşam alanlarında büyük farklılıklar yaratmanızı destekler.

Ankara Endüstriyel Parke  Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Bir mekân içerisindeki zemin döşeme, mekânın havasına doğrudan katkı sağlar. Parke, farklı birçok özellik ve çeşidiyle dikkat çeken,  temizleme, görünüm gibi nedenlerle de çok kullanışlı ve uzun ömürlü olarak kabul edilen bir zemin kaplamadır. Endüstriyel parkeler ise özellikle sürekli kullanılan parke çeşidi olarak bilinmekte, sürekli kullanılan ve insan sirkülâsyonunun çok olduğu bu alanlarda aşınmaya karşı direnciyle dikkati çekmektedir.

Endüstriyel parke, küçük masif ahşap parçaların birleştirilmesi sayesinde elde edilen bir parke çeşidi olarak genellikle Restoran, kafe, ofis, alışveriş merkezi,  sahne ve gösteri alanları, spor merkezleri gibi yerlerde kullanılmaktadır. Endüstriyel parkede lamba-zıvana bağlantısı olmaması sebebiyle çok fazla sistre ve cila imkânı bulunmakta, bu nedenle de sıklıkla tercih edilir.

Ankara Endüstriyel Parke YK Mutfak Mobilya ve Dekorasyon ile Estetik Endüstriyel Parke

YK Mutfak Mobilya ve Dekorasyon Endüstriyel Parke hizmetinde, parke dizilimi esnasında derz aralıkları ve ebatlar önceden belirlenmekte ve belirli bir kural dâhilinde dizilim gerçekleşmektedir. Siz de sade ve özensiz yüzeylerden sıkıldıysanız, iş yeri, ofis, spor salonu, sahne, dükkân ya da çeşitli mekanlarınız için endüstriyel parke arayışındaysanız YK Mutfak Mobilya ve Dekorasyon tam sizlere göre.

Ankara Endüstriyel Parke YK Mutfak Mobilya ve Dekorasyon Endüstriyel parke hizmetimiz ile farklı bir dekorasyon yaratmanız mümkündür. Dilediğiniz alanda kullanılacak endüstriyel parke modern ve/veya klasik stillerle uyumludur. Siz de endüstriyel parke yaptırmak istiyor ve bu konuda detaylı