Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

Ankara pimapen

Ankara pimapen Pimapen


İç mekanların ısı ve ses yalıtımıiçin pencerelerin önemi büyüktür. Bu konuda en sağlıklı çözüm  Ankara pimapen  pimapenkullanmak olmaktadır. Pimapenler modern tasarımları ve hem ısı hem de ses yalıtımı üzerine gösterdikleri performans ile en çok tercih edilen pencere ve balkon kapısı olmaktadır. Ankara pimapen Pimapenlerin farklı markaları ve özellikleri bulunduğu için sizin mekanınıza en uygun olan pimapeni seçmeniz için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir.

 

Ankara pimapen Pimapen pencerelerin camları iki adettir. İki cam arası mesafe de farklılık göstermektedir. İdeal olarak minimum 16mm iki cam arasında mesafe olması gerekir. Doğramanın kalınlığı ise 70mm olmakla birlikte minimum 3.5mm dış duvar kalınlığı olmalıdır. Bu ölçülerden daha düşük değerlere sahip olan pencereler sizin için faydalı olmayacaktır. Pencerenin kalitesi kadar duvar ile olan bağlantısının kalitesi de önem taşımaktadır. Menteşelerin bağlantı noktaları içerisinde çelik destek olması bu konuda sağlamlığı güçlendirmektedir. Ankara pimapen Pimapenlerin içerisinde destek sacları bulunmaktadır. Eğer bu sac bulunmuyorsa kesinlikle alınmamalıdır.

Temel manada bu özellikleri aramanızın yanı sıra  Ankara pimapenpimapenlerin güvenlik açısından da sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyor olması gerekir. Güvenlik adına mantar başlıklı pimler pencerelerde kesinlikle bulunmalıdır. Güvenlik açısından özellikle lamine camların kullanılması önerilmektedir. Standart camlar darbe sonucunda dağılmaktadır. Ancak lamine camlar darbe sonucunda sadece çatlar ancak dağılmaz.

Pimapen seçimlerinizde yaşadığınız bölgenin iklimi de etkili olmaktadır. Çok güneş gören bir yerde güneşten korunmak için film tercih edebilirsiniz. Çok soğuk olan bölgelerde ise camların ısı yalıtım günün yüksek olduğu modelleri tercih edebilirsiniz.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyonolarak  Ankara pimapenpimapen çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Evlerinizde ve iş yerlerinizde ihtiyacınız olan pimapen çözümleri tarafımızda uygun bütçeler ile yapabilirsiniz. Profesyonel hizmet ve dahası Ankara Balgatmerkezli firmamızda bulabilirsiniz.