Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

Balgat Alçı Boya Tadilatı

Balgat Alçı Boya Tadilatı Alçı


Balgat Alçı Boya Tadilatı Yaşam alanlarımızın daha güzel ve sağlıklı olması için duvarlara uygulanacak alçı çok önemlidir. Alçıne kadar sağlam ve düzgün yapılırsa sürülecek boya veya duvar kağıdı o kadar iyi uygulanacağı gibi uzun ömürlü de olacaktır. Ancak alçı uygulamalarıyapılırken gerekli kurallara özen gösterilmezse kısa bir süre sonra duvarlarda sorunların baş gösterdiği rahatlıkla görülebilir.

 

Alçı tadilat işleribaşlamadan önce alçının uygulanacağı yüzey temizlenmelidir. Balgat Alçı Boya Tadilatı Çıkıntılar düzeltilmeli ve eğer çökükler varsa kapatılarak duvar düz hale getirilmelidir. Balgat Alçı Boya Tadilatı Tamamen düz olan duvar fırça ile silinmelidir. Burada önemli olan düzgün yüzey sağlandıktan sonra alçının çok iyi bir şekilde tutunabilmesi için çok derin olmamak kaydı ile pürüzlendirme yapılmalıdır. Çimento, kum ve su ile yapılan karışım duvara serpilebilir. Alçı harcı ise kaliteli alçı ile karılmalı ve kullanılacak su temiz olması sağlanmalıdır. Alçı karışımına yabancı maddelerin dahil olması açının pürüzsüz olmasını engelleyecektir. Harç karışımını yapacak kişinin de bu konuda profesyonel olması çok önemlidir. Bunun neden ise ilk başta su ile alçı karışımı sonrasında alçının kaliteli olması için karışıma tekrardan su veya alçı eklenmemelidir.

Karışım sağlandıktan sonra harç karıştırılmalı ve hamur kıvamına gelmelidir. İçerisinde kesinlikle topaklanmış alçı bulunmamalıdır. Balgat Alçı Boya Tadilatı Binalarda görülen sarsıntılar, genleşmeler gibi durumlardan dolayı alçının etkilenmemesi için sıva filesi kullanılmalıdır. Bu aşamadan sonra iş tamamen alçıyı yapacak olan ustanın deneyimine kalmaktadır. Alçının uygulanmasında sorun yaşamamak için konusunda uzman ustalarla çalışmanız önemlidir.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyonolarak sizler için gerçekleştirdiğimiz dekorasyon çalışmalarında alçı işlemlerini profesyonel deneyimli ustalarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti için yapılan çalışmalar büyük bir özenle yapılmaktadır. Uygun bütçelerile en iyi hizmeti almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Balgat Alçı Boya Tadilatı Ankara Balgatmerkezli çalışan firmamızdan her bölge için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Paylaş