Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

Balgat Ray dolap imalatı

Balgat Ray dolap imalatı Ray Dolap

Balgat Ray dolap imalatı Yaşam alanlarınızda  raydolap tercih ederek sizlerde birçok avantajından yararlanabilirsiniz. Bilindiği gibi ray dolap alırken çok iyi karar verilmelidir. Çünkü bu dolaplar kolay çıkarılıp takılan bir yapıya sahip olmadıkları için sık değiştirilen bir ürün değildir. Bu nedenle iyi bir araştırma ile ray dolabınızı seçmelisiniz. Lake kapak ürünlerininavantajlarını inceleyerek sizlerde kararınızı verebilirsiniz.

Lake kapak ray dolabı ürünlerinde kullanılan kapaklar Mdf’dir ve özel yöntemlerle boyanır. Bu sayede boya Mdf’ye tamamen yapışır ve böylelikle dayanıklı bir yapı ortaya çıkar.Balgat Ray dolap imalatı Boyama sonrasında Mdf’nin dış ortam ile teması kesildiği için rutubet, nem, sıcaklık veya suda etkilenmez. Böylelikle yüksek dayanıklılık gösterir. Lake kapak üretimi sonrasında Mdf ürünleri tamamen pürüzsüzleşir. Buda mükemmel bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar.

Sahip olacağınız Lake kapak ray dolapları çok çeşitli renklerde üretilebilmektedir. Burada büyük bir avantajınız ise  rengini istediğiniz zaman belirli bir çalışma bedelini ödeyerek değiştirebilmenizdir. Üst tabakanın kazınması ve tekrar boyama işlemleri ile kapakları istediğiniz renge çevirebilirsiniz. Bir diğer avantajı ise tasarım olarak oldukça özgür olmanızdır. İstediğiniz tasarımlar ve renkler lake kapaklara kolaylıkla uygulanabileceği için mutfağınızda tamda istediğiniz gibi bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Balgat Ray dolap imalatı Kapakların üzerinde bulunan boyalar sararmaya karşı direnç gösterdiği gibi temizlik bakımında da büyük kolaylık sağlamaktadır. Balgat Ray dolap imalatı  Bu özellikleri sayesinde uzun süreler sorunsuz kullanıma uygun olduğu için uzun vadede ekonomik bir yapıya da sahiptir.

Balgat Ray dolap imalatı

Balgat Ray dolap imalatı YK Mutfak Mobilya Dekorasyonlake kapak ray dolabı ihtiyaçlarınızda sizlere kaliteli hizmet vererek evlerinizde lake kapaklara sahip ray dolabına sahip olmanıza imkan tanıyor. Hizmetlerimiz sayesinde yaşam alanınızda tam da istediğiniz modellerde ray dolapların olmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçerek gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle en iyi hizmet ve en iyi ürün kalitesini bir arada yakalayabilirsiniz.

Paylaş