Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

BALON KAPAKLI MUTFAK DOLABI

Balon Mutfak Dolabı

Balon mutfak dolabıürünleri mutfak dolabıçeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Bu kadar tercih edilmesinde sağlıklı olması, bütçe olarak insanların  kolay ulaşabiliyor olması ve birçok farklı tasarımla sunulması neden olmaktadır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bir yapıya sahip olması da verdiğiniz paraya değmesine ve sorunsuz kullanım ile uzun süre faydalanmanıza olanak sağlamaktadır.

 

Mutfakta en çok bayanlar vakit geçirmekte ve mutfak dolaplarının hızlı kirlenmesi onlar için bir sorun teşkil etmektedir. Sık kirlenmeye karşı mutfak dolapları eğer kolay temizlenebiliyor ise bu durum mutfak dolapları için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Kolay temizlik imkanı hem insan gücünün az kullanılmasına neden olduğu gibi sürekli kimyasala maruz kalmayan balon mutfak dolabı daha uzun kullanıma olanak sağlıyor.

Balon mutfak dolabı ürünleirnin yüzeyleri Pvc folyoile kaplıdır. Bu ürünlerde kullanılan Pvc ise Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı bir çeşittir. Bu sayede mutfaklarınızda kullanmanızda mani herhangi bir sağlığa zararlı etkisi bulunmamaktadır. Üzerinde bakteri bulundurmaması ise hijyenik bir ortamın sağlanmasına olanak vermektedir. Ürünlerin tasarım olarak çok çeşide sahip olması da sizin seçim yapma şansınızı artırmakta. Aynı zamanda renk bakımından da oldukça zengin olması istediğiniz renkte mutfak dolabına sahip olmanız için mükemmel bir olanaktır. Ürünün sağlamlığı kadar ürünün montajının doğru yapılması da önemlidir. Mutfak dolabınızın sağlam olması için konusunda uzman kişilerden yardım alarak montaj işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyonolarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde balon mutfak dolabı çeşitlerinden yararlanmanızı sağlamaktayız. Mutfak dolaplarının kaliteli ve sağlam bir şekilde evlerinize yerleştirilmesi için uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Ankara’da hizmet sunan firmamızın hizmetlerinden yararlanmak ve mutfaklarınızda istediğiniz görüntüyü yakalamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.