Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

DEKORATİF TAŞ VE TADİLATI

 

Dekoratif Taş Döşeme

Evimizin ya da iş yerimizin dekorasyonu kullanılan malzemelerin seçimine göre büyük oranda değişmektedir. Yapılacak olan küçük dokunuşlarla yaşam alanlarında farklı ve iddialı sonuçlar elde etmek mümkündür. YK Mutfak Mobilya ve Dekorasyon Dekoratif taş döşeme hizmetinde kullanılan taşlar fileli ve filesiz olarak üretilmekte ve genellikle ebatları kesilip küçültülmüş olarak çeşitli dizilim stilleriyle siz değerli müşterilerimizin istediği alanlara döşenmektedir. Dekoratif taş döşeme, doğru uygulama ile birlikte ortamda bambaşka bir hava yaratılmasını sağlar. Bu nedenle taş seçimi, kullanılacak alan ve kimin döşeme yaptığı çok önemlidir.

Dekoratif Taş Döşeme Nasıl Yapılır?

Dekoratif taş döşemede dikkat edilecek pek çok nokta bulunur. Ancak duvarlarınızda kullanacağınız taş seçimi siz ve alanında profesyonel ekibin çalışmaları sonucunda belirlenmelidir. Dekoratif saç seçimi tamamlandıktan sonra, uygulama yapılacak yüzeyin hazırlık aşaması başlar. Bu hazırlık aşaması, taş döşemenin kaliteli sonuçlanmasını sağlayacaktır.

YK Mutfak ve Dekorasyon’un uzman uygulama ekini, ev içerisinde zemin ve eşyalar için gerekli koruma önlemlerini aldıktan sonra hazırlama işleme işlemine geçmektedir. Burada taş gruplarında 50 kg/m2 ye çıkan ağırlık gözetilmektedir. Bu ağırlık, yüzeyin durumunu daha da önemli hale getirmekte ve uygulamanın kalitesini arttırmaktadır.

YK Mutfak ve Dekorasyon’un alanında uzman uygulama ekibi tarafından alçı ve boyalı yüzeylerde sık aralıklar ile çentikleme işlemi başlar. Bu işlemin ardından meydana gelen tozlar da yüzeyden arındırıldıktan sonra astarlama işlemine geçilir.

YK Mutfak tarafından gerçekleştirilen astarlama işleminin ardından astarın kuruması beklenir ve çimento bazlı flexli yapıştırma harcı ile kuru yığma veya derzli olarak taş dizilimi başlar.

YK Mutfak Mobilya ve Dekorasyon ile Kaliteli Döşeme     

YK Mutfak Mobilya ve Dekorasyon Dekoratif Taş Döşeme hizmetinde, taş dizilimi esnasında derz aralıkları ve ebatlar önceden belirlenmekte ve belirli bir kural dâhilinde dizilim gerçekleşmektedir. Siz de sade ve özensiz yüzeylerden sıkıldıysanız, taş döşeme ile farklı bir dekorasyon yaratmanız mümkündür. Dilediğiniz alanda kullanılacak taş döşeme modern ve/veya klasik stillerle uyumludur. Siz de dekoratif taş döşeme yaptırmak istiyor ve bu