Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

Dikmen Ahşap Merdiven İmalatı

 

 

AHŞAP MERDİVEN

Evimizin ya da iş yerimizin dekorasyonu kullanılan malzemelerin seçimine göre büyük oranda değişmektedir. Yapılacak olan küçük dokunuşlarla yaşam alanlarında farklı ve iddialı sonuçlar elde etmek mümkündür. YK Mutfak Mobilya ve Dekorasyon Ahşap merdiven hizmetinde kullanılan malzeme kalite standartlarına uygun olarak üretilmekte ve uygulaması da uzman uygulama ekibi tarafından gerçekleşmektedir. Ahşap Merdiven, doğru uygulama ile birlikte ortamda bambaşka bir hava yaratılmasını sağlar. Bu nedenle ahşap seçimi, kullanılacak alan ve kimin uygulama yaptığı çok önemlidir.

Estetik Bir Dokunuş

Ahşap, bir malzeme ve estetik açıdan ele alındığı zaman son derece dekoratiftir. Dekoratif bir malzeme olarak kabul edilen ahşabın hammaddesi olan ağacın cinsi bu konuda çok önemlidir. Her ağacın kendine has, doğal yollarla oluşmuş olan rengi, dokusu, hare yapısı ve kokusu da bu düşünceyi destekler. Öyle ki bir ağacın yapısı kesilme şekline göre değişmekte, kullanım süresince daha koyu renklere boyanabilmekte ya da verniklenebilmektedir. Ahşap seçiminde, açık ya da koyu tonlar da isteğe bağlı olarak verilebilmektedir. İşçilik için harika bir malzeme olan ahşap, yaşam alanlarınıza merdiven olarak getirilmekte ve dekorasyonunuzda büyük farklılıklar yaratılmasını sağlamaktadır.

Ahşap Merdiven Uygulaması 

Ahşap merdiven, yapılacak olan yapıya bağlı olarak çeşitli şekil ve biçimlerde uygulanabilmektedir. Özellikle çok katlı yapılarda ahşap merdiven uygulamasının özenle yapılması gerekir. Elbette birçok yapım ve uygulama kuralının bilinmesi gerekir. Aksi takdirde merdiven kullanılırken kazaların yaşanması kaçınılmazdır.

YK Mutfak Mobilya ve Dekorasyon alanında uzman ekibiyle birlikte işlemi gerçekleştirir. Ahşap merdivenin rıht yüksekliği, basamak genişliği ve merdivenin boyu gibi durumları en ince ayrıntısına kadar hesaplar ve kuralına göre ve standart ölçülerde yerleştirir.

YK Mutfak Mobilya ve Dekorasyon ile Keyifli Yaşam Alanları

YK Mutfak Mobilya ve Dekorasyon Ahşap merdiven hizmetinde kullanılan malzeme kalite standartlarına uygun olarak üretilmekte ve uygulaması da uzman uygulama ekibi tarafından gerçekleşmektedir. Ahşap Merdiven, doğru uygulama ile birlikte ortamda bambaşka bir hava yaratacaktır. Siz de ev dekorasyonuna çok önem veriyor ve şık, kullanımı rahat bir ahşap merdiven yaptırmak ve bu konuda detaylı bilgi edinmek istiyorsanız YK Mutfak Mobilya ve Dekorasyon’a ulaşabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.  Hizmet detaylarımız ve ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilir YK Mutfak Mobilya ve Dekorasyon ile hayatınıza fark katabilirsiniz.