Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

Dikmen Ankastre

Dikmen Ankastre Ankastre


Dikmen Ankastre Mutfaklarınızda ankastre setleryemek yapmanız için önemli olduğu gibi görüntü olarak ve aynı zamanda sağlık olarak da çok önemlidir. Dikmen Ankastre Bu tarz ürünler çok dikkatli bir şekilde seçilmeli ve uzun yıllar kullanılacağı için ihtiyacınız olan özellikleri ürünler taşımalıdır. ESTY ankastre ürünlerifarklı modelleri ve özellikleri ile sizin ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde karşılayabilir.

 

Ankastre mutfaklariçin özel olarak imal edilen fırın, davlumbaz, aspiratör ve ocaklarileri teknoloji ile üretilmektedir. Hepsi yeni nesil özelliklere sahip olmakla birlikte her Dikmen Ankastre ihtiyaca karşılık vermek için farklı özelliklerde üretilmektedir. Davlumbazlar bilindiği gibi ocakların üzerinde olmakta ve yapılan yemeklerden dolayı ortaya çıkan buharı, kokuyu çekerek dışarı sevk eder. Davlumbazın kaliteli olması çekiş gücünün yüksek olması mutfaklarınızda sağlıklı bir ortamın oluşması için önemlidir. ESTY ankastre davlumbaz ürünleri duvar tipi camlı ve standart ürünleri ile sizlere en iyi performansı sunmaktadır.

Yemeklerimizin Dikmen Ankastre lezzetli olması için fırınlarımızın yüksek kalite göstermesi gerekir.Dikmen Ankastre  Farklı pişirme seçenekleri, otomatik kapanma özellikleri, dijital ekran, turbo fanlara sahip fırınlara sahip olmak istiyorsanız ESTY ankastre fırın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca ocak seçeneklerinde vitroseramik ocakların yanı sıra cam ocaklarda sizlere sunulmaktadır. Hem gazlı hem de camlı gözleri bulunan yeni nesil ocaklar ile de ihtiyacınızın tam olarak karşılanması sağlanmaktadır. Kolay kontrol ve yüksek performans ile mutfaklarınızda keyifle kullanabileceğiniz ocaklara sahip olabilirsiniz.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyonolarak sizlere sunduğumuz ankastre çözümlerimizde Dikmen Ankastre ESTY ankastre ürünleri ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayacaktır. Ankastre çözümlerinde ileri teknoloji ile ürünlerini üreten ESTY, ihtiyaç duyduğunuz performansı sergileyerek mutfaklarınızdaki fırın, ocak, aspiratör ve davlumbaz ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde yürütecektir. Sizlerde bu kaliteden faydalanmak istiyorsanız ürünlerimizi inceleyerek dilediğiniz ankastre ürününe hemen sahip olabilirsiniz.

Paylaş