Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

dikmen laminant parke yapan firmalar

Laminant Parke


 

 

Parkenizindayanıklı ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız parkenin bazı özelliklere sahip olması gerekir. Laminat parkemodelleri bu konuda sizin ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve kullandıkça bozulmayan bir yapıya sahip olan bu parke modellerini evlerinizde kullanabileceğiniz gibi iş yerlerinizde de kullanabilirsiniz.

Laminat parke modelleri üç katmandan oluşan ve ileri teknoloji kullanılarak üretilen zemin kaplama ürünleridir.Bu ürünler üretilirken amaç hem görsel olarak istenilen tasarımı ortaya çıkarmak hem de insanların aldıkları bu parkelerin uzun yıllar sorunsuz kullanımını sağlamaktı. Dayanıklılık bakımından çok yüksek dirence sahip olan bu parkeler üç katmandan oluşmaktadır. Bu sayede uzun yıllar çizilmelere karşı dayanıklılıkgösterir. Evlerde kolduk ayakları veya ofislerde sandalye ayaklarının sürtünmesi ile oluşacak darbelere karşı yüksek direnç göstererek ilk günkü görünümünü uzun yıllar korur.

Laminat parke modellerinden yararlandığınızda temizlik açısından da fayda sağlarsınız. Kaliteli ürünlerden edindiğinizde bu ürünler kir tutmadığı için kolayda temizlenebilmektedir. Parke modelini beğendikten sonra da parkelerin zemine döşenmesi konusunda profesyonel hizmet almanı çok önemlidir. Bu konuda uzman olmayan kişiler parkeleri yerleştirmeye kalkarsa yapacakları bazı hatalar parkelerin kısa sürede bozulmasına neden olabilir. Parke ne kadar sağlam olursa olsun yerleştirme işlemlerinin kalitesiz olması parkelerde kısa sürede bozulmalar görülmesine sebep olabilir. Bu nedenle beğendiğiniz parkelerin doğru yöntem ve kaliteli işçilik ile yerleştirme işlemlerinin yapılmasını sağlamalısınız.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyon Ankara’daparke işlerinizde sizlere kaliteli hizmetini sunmaktadır. Balgat ve çevresindehizmet veren firmamızdan hizmet almak için iletişime geçmeniz yeterlidir. Parke işlemlerinde uzman olan kadromuz ile sizlere hizmet vererek zeminlerinizde kaliteli bir şekilde parkelerinizin yerleştirilmesi sağlanabilir. Sizlerde zemin döşeme konusunda en iyi hizmetten yararlanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.