Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

ENDÜSTRİYEL PARKE

Endüstriyel Parke


Mekanların zemin döşemelerihem görünüm hem de kullanım aşısından oldukça önemlidir. Kullanım amacına göre zeminde kullanılacak olan ürünlerin seçilmesi gerekir. Günümüzde iç mekan zeminlerinde en çok kullanılan ürün parkedir. Parke, farklı birçok özelliğe ve çeşide sahip olan, çok kullanışlı ve uzun ömürlü bir zemin kaplamadır. Endüstriyel parkeise özellikle sürekli kullanılan ve iş yerlerinde kullanılan parke çeşididir.

Endüstriyel parke, restoran, depo, konser alanları, spor salonları, alışveriş merkezleri gibi insan nüfusunun çok olduğu mekanlarda kullanılan parke çeşididir. Özelliği insan yoğunluğuna karşı yüksek dayanıklılık göstermesidir. Bu özelliği sayesinde kısa sürede oluşabilecek yıpranmaların önüne geçmektedir. İş yerlerinin depolarında da bu parkeler kullanılabilmektedir. Forklift gibi araçlar depolarda sık kullanıldığı için bu parkeler bu basında özel olarak dayanacak şekilde üretilmektedir.

Yoğun kullanıma doğru bir şekilde cevap verebilmesi için özel olarak üretilen endüstriyel parke modelleri küçük parçaların birleşmesi ile döşenir. Aynı zamanda lamba zıvana bağlantısının bu parkelerde olmaması yoğun kullanım nedeni ile oluşacak aşınmaların önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Parkeler hijyen açısında da insanlara fayda sağlamaktadır. Endüstriyel parkeler yoğun kullanıma maruz kaldıkları için sık kirlenmektedir. Ancak buna karşıda gerekli önlemler alınarak kolay silinebilen bir yapıya sahiptir. Temizlik malzemelerin kimyasal yapılarına da dayanıklılık göstererek uzun ömürlü olması ile büyük fayda sağlamaktadır. Ahşap yapıda olan bu zemin kaplama ürünlerinikullanarak çalışma noktalarınızın en iyi şekilde kaplanmasını sağladığınız gibi uzun süre kullanabileceğiniz bir ürüne de sahip olabilirsiniz.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyonendüstriyel parke çalışmalarında sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Sizin ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunarak sorunsuz bir şekilde parke döşeme işlemlerinin yapılması için gerekli olan bütün hizmetleri vererek en kaliteli hizmeti almanız sağlanmaktadır. Bizlerden hizmet talebinde bulunmak için iletişime geçmeniz yeterlidir.