Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

KIRIM VE TADİLATI

Kırım

 


Evinizin istediğiniz dizaynasahip olması için bazı kırım çalışmalarıyapabilirsiniz. Bu konuda yapılan çalışmalar evde bulunan odanın daha geniş olmasını sağlayabileceği gibi daha farklı dekor tercihlerinizde istediğiniz dekoru sağlamak içinde evin müsait olan bölümlerinin kırılarak daha farklı bir dekorun inşa edilmesini sağlayabilirsiniz. Yapılacak olan kırım çalışmalarının konusunda uzman kişiler tarafından yapılması büyük önem taşımaktadır.

 

Genel olarak kırım konusunda en çok karşılaşılan durum mutfağın balkona olan bölümünün kırılmasıdır. Eğer evinizde birden fazla balkon varsa ve bunlardan biri mutfağınızda ise mutfağınızdaki balkonu mutfağa katabilirsiniz. Böylelikle mutfağınız daha çok geniş olacak ve daha geniş bir alana sahip olarak mobilyalarınızı daha rahat yerleştirebileceksiniz. Duvar kırımsonrasında ise balkon pimapen veya diğer çeşitli ürünler ile kapatılarak ortaya istediğiniz görüntü çıkar.

Kırım işlemlerini yaptırırken de en çok dikkat etmeniz gereken nokta kırımı yapacak kişilerin bu konuda uzman olmasıdır. Eğer kırım konusunda fazla bilgisi olmayan kişilere bu işi yaptırırsanız mutfağınızda veya evin diğer bölümlerinde yapacağınız dekor çalışmalarında sorunlar yaşayabilirsiniz. Duvarların doğru bir şekilde kırılmasının yanı sıra gerekli olan güvenlik önlemlerinin de alınması gerekli. Güvenlik önlemlerinin alınmaması sizin diğer eşyalarınıza da zarar gelmesine neden olabilir. Bu ve diğer oluşabilecek sorunlarla karşılaşmamak için her zaman kırım konularında profesyonel firmalardan hizmet almanız gereklidir.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyon Ankara Balgatmerkezli olarak sizin ev dekor çalışmalarınız için hizmet sunmaktadır. Kırım işlerinde uzman olan ekipleri sayesinde sorunsuz bir şekilde evinizde gerçekleştirilecek tadilatlar yapılmaktadır. Uzman ekiplerimiz öncelikle güvenlik önlemlerini almakta ve kendi cihazları ile kırım işlemlerini kısa sürede bitirerek gerekli diğer işlemleri yapmaya başlarlar. Doğru yapılan işler sayesinde hem zamanınız boşa gitmez hem de en kaliteli hizmeti almış olursunuz.