Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

LAMİNANT KAPI

Laminant Kapı

Günümüzde ev dekorasyon konusunda önemli bir detay olan kapılarileri teknoloji ile üretilmektedir. Üretimler sonucunda kapılarda birçok özellik bulunmaktadır. Farklı avantajlara sahip olan bu kapılar sayesinde evlerinizde hem şık hem dayanıklı kapılarasahip olarak evinizin daha güzel bir görünüme sahip olması daha kolay olmaktadır. Laminat kapıürünleri de çokça tercih edilen kapı modellerinden biridir.

 

Laminat kapı birçok özelliği ile tercih sebebi olmaktadır. Öncelikle tercih sebebi dayanıklılığıdır. Bir kapı ne kadar uzun süre kendi özelliğini korursa o kadar fayda sağlar. Laminat kapı modelleri ise dayanıklılık konusunda gösterdiği performans ile insanların tercih listelerine girmekte. Kapılara uygulanan laminat uygulaması ileri teknoloji ile gerçekleşmekte ve kapıların sağlamlıkları üst seviyelere çıkmaktadır. Özellikle kapılarda en çok şikayet edilen çizilme durumlarına karşı yüksek direnç göstermektedir. Kapıların kulp kısımları sürekli olarak kullanıldığı için bu kısımlarda çizilmeler görülebilmektedir. Ancak yüksek kalite bu kapılarda çizilmelere karşı yüksek direnç göstererek uzun süre ilk günkü görünümü korunmuş oluyor.

Bir diğer yandan ise kapıların yüzeylerine uygulanan katmanlar sayesinde bakteri barındırmamaktadır. Kapıda kılcal çatlaklar olmadığı için bu çatlaklara bakteri birikmesi önlenmektedir. Bu özelliği sayesinde sağlıklı olan bu kapıların silinmesi de çok kolaydır. Temizlik için kullanılan kimyasallara karşı da dirençli olan kapı sizin sorunsuz bir şekilde kullanımınız için her türlü özelliği barındırmaktadır. Sahip olacağınız bu kapılar sayesinde tamda istediğiniz özelliklere ulaşabilirsiniz.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyon Ankara’dasizlere laminat kapı ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Evlerinizin muhteşem dekorasyonlara sahip olmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizlere verdiğimiz bu hizmet sayesine ihtiyaç duyduğunuz özelliklere uygun olan kapılar sunularak en iyisine sahip olmanız sağlanmaktadır. Böylelikle evleriniz için her zaman en iyisini kullanarak mükemmel dekorasyonlara sahip olabilirsiniz.