Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

MASİF KAPAKLI MUTFAK DOLABI

Masif Mutfak Dolabı

Masif mutfak dolabı, kaliteye sadece sahip olmak değil aynı zamanda hissetmek isteyenler için mükemmel bir tercih olabilir. Mutfak dolabınızınyüksek kaliteye sahip olması ve uzun ömürlü kullanabilmeniz için yüksek kaliteli ürünleri tercih etmeniz gerekir. Masif,ağacın tek parça olarak işlenmesi sonrasında ortaya çıkan parçaların mutfak dolabı yapılmasında kullanılmaktadır. Diğer ürünlerde çeşitli kimyasallarla ağaç parçaları birleştirilerek mutfak dolapları yapılmaktadır. Ancak masif mutfak dolapları direk ağacın kendisi olduğu için yüksek kalite sergilemektedir.

İhtiyacınız olan her ürünü alırken bütçenize uygun en iyi malzemeyi seçmeniz uzun vadede sizin çok işinize yarayacaktır. Masif mutfak dolabı yüksek kalitesi ile hem uzun süre kullanabileceğiniz bir dolaba sahip olmanızı sağlayacak hem de gösterişli yapısı ile mükemmel bir mutfağa sahip olmanızı sağlayacaktır. Mutfak dolabınızı seçerken de evinizde bulunan eşyalara göre seçiminizi yapmanız önemlidir. Özellikle beyaz eşyanızın ölçülerine göre mutfak dolabınızın şekillenmesini sağlamanız gerekir. Ankastre çözümlerinden yararlanmanız sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Ankastre için hangi elektrik cihazları kullanacaksanız bu cihazların ölçülerine göre mutfak dolabınızın şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

Masif mutfak dolabısizin daha kolay temizlik yapmanıza olanak sağlar. İstediğiniz tasarımlarda üretilebilen bu mutfak dolapları bakteri barındırmaz ve sizin için temizliğin kolay olmasını sağlar. Bir diğer yandan yüksek kaliteye sahiptir ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir. Böylelikle kırılma, çatlama veya yıpranma görünmez. Kaliteli işçilikile masif mutfak dolapların sizin ihtiyacınızı tam olarak karşılayacaktır.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyonolarak sizlere sunduğumuz mutfak dolabı hizmetlerimiz sayesinde mükemmeli yakalamanız çok kolay. Ankara Balgatve çevresinde hizmet veren firmamızdan eviniz için istediğiniz tasarım ve renkte mutfak dolabının uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Her zaman en iyisini sunan firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için irtibata geçmeniz yeterlidir.