Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

RENKLİ CAM

Tezgah Arası Renkli Cam Panel

Tezgah arası cam panellerde düz renk, led panel düz renk, akvaryum, şelale, akarsu, göl, deniz sahil, çiçekler, meyveler ve sebzeler gibi sayısız görüntü seçenekleri mevcuttur.  Tüm bu alternatifler içerisinde mutfağınız için en uygun görüntü seçeneklerini sizin tercihleriniz doğrultusunda temperli cam, akrilik cam veya düz cam seçnekleriyle uygun fiyat ve profesyonel işçilikle mutfak tezgah arasına yerleştirilir. YK MutfakUzman ekibi mutfak tezgah arası ölçülerinizi büyük bir titizlikle aldıktan sonra beğendiğiniz model uv baskı teknolojisiyle cama baskı yapılır. Uv baskı ile yapılan cam baskıların görüntülerinde solma olmaz, çizilmez, uv ışıklarına dayanır. Camın yapısından dolayı mutfak tezgah arasının temizlenmesi kolaydır, hijyeniktir, ısıya dayanıklıdır.

Beyaz cam mutfak tezgah arası cam panel, mutfaklara modern bir görünüm kazandırır. Mutfak tezgah arası cam panel görünümü, buzlu camdan şeffaf bir cama kadar uzanır, bu da bir folyo veya baskı ile desteklenir. Bu şekilde fototipik motifler bile mutfağa getirilebilir. Özellikle mutfak tadilatı yapılırken, tezgah arası cam panel, mevcut bir karo aynasına kolayca monte etmek için idealdir. Bunun için, özelleştirilmiş cam paneller silikonla yapıştırılır veya bardağa vidalarla duvarlara zarif bir şekilde yapıştırılır. Bu bile kendi işinde başarılı olur.

Güvenlik nedeniyle, 6 mm kalınlığında yüksek kaliteli sertleştirilmiş güvenlik camı (ESG) kullanmalısınız. Koparsa, keskin kenarlı bir parça yoktur, küçük parçalara ayrılır. Bu nedenle yaralanma riski çok düşüktür.

Camlara daha ucuz bir alternatif olan Plexiglas ticari adıyla bilinen akrilik camdır. Bu da soket delikleri, delikler ve diğer girintiler dahil olmak üzere çeşitli çevrimiçi sağlayıcılar tarafından doğru bir şekilde yapılabilir. Bununla birlikte, camdan farklı olarak, malzeme ısıya dayanıklı ve daha hassas değildir. Uç veya keskin kenarlı nesneler bu nedenle çizikler şeklinde kolayca işaret bırakabilir.