Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

SİLVERLİNE ANKASTRE

Silverline Ankastre


Mutfaklarımızınhem şık görünmesi hem de pratik olması için ankastre ürünlerin rolü çok büyüktür. Bu iki özelliği bir araya getiren Silverline ankastre ürünleri sizlerin bütün ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Ürünler mutfak ortamında kullanılmaya uygun ve aynı zamanda estetik tasarımlara sahiptir. Böylelikle teknoloji olarak bütün ihtiyaçları karşılarken bir diğer yanda da mutfağınızın modern bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.

 

Ankastre ürünlerdesürekli olarak yemek pişirildiği için yağ lekeleri ve yemek lekeler bu ürünlere kolayca bulaşmaktadır. Temizlik esnasında oldukça zor anlar yaşatabilen bu durum Silverline ankastre ürünleri ile sona eriyor. Özel olarak üretilen ürünlerimiz özellikle kir tutmayan yapılara sahiptir. Yüzeylerin özenle üretilmesi ve temizlik konusunda kullanılan teknoloji ile ankastre ürünlerini çok kolay bir şekilde temizleyebilmektesiniz. Bir diğer yandan ankastre ürünleri çalıştıkça ısınır ve bu ısı ürünlere dokunulmayacak seviyeler çıktığı görülür. Ürünlerimizde bu durum göz önünde bulundurularak çevreye zarar vermeyecek şekilde ısının engellenmesi sağlanmaktadır.

Silverline ankastreürünleri performans olarak sizlere istediğinizi verecektir. Özellikle davlumbazlartasarım olarak ne kadar gösterişli olursa olsun gerekli olan çekiş gücünü göstermedikçe sizlere fayda sağlamayacaktır. Sizlere sunduğumuz davlumbaz ürünleri hem tasarım olarak modern tasarımlara sahip hem de motor gücü olarak buhar ve kokuları çok güçlü bir şekilde çekebilecek güce sahiptir. Yüksek performans, mükemmel modern tasarımlar, kolay silinebilme ve Silverline güvencesi ile ürünleri gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

YK Mutfak Mobilya Dekorasyonevlerinizde rahat etmeniz ve en iyi ürünlerden yararlanmanız için sizlere Silverline ankastre ürünlerini sunmaktadır. Artık yemeklerinizi daha kolay yapabildiğiniz gibi temizlik konusunda da daha rahat bir şekilde temizliğinizi yapabilirsiniz. Sizlerde bu kaliteden faydalanmak istiyorsanız ürünlerimizi inceleyerek mutfaklarınız için ankastre