Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

SUNTALAM KAPAKLI MUTFAK DOLABI

Suntalam Mutfak Dolabı

Mutfaklarımıziçin çok önemli olan mutfak dolaplarımızın çok güzle olmasını istediğimiz gibi fiyatının da uygun olmasını isteriz. Yüksek kalite malzeme ve işçilik ile üretilen mutfak dolaplarıyüksek fiyatlara satıldığı gibi yine model olarak insanların istediklerini karşılayabilecek ve aynı zamanda da uzun yıllar kullanılabilecek mutfak dolabı arayışında karşımıza suntalam mutfak dolabı çıkmaktadır. Bu dolaplar maliyet olarak sizler için düşük olacağı gibi istediğiniz tasarımları bulmanız mümkündür.

 

Sunta, ağaçlardan çıkan talaşlardan üretilmektedir. Bu talaşlar öncelikle toplanır ve daha sonrasında sağlam bir yapıya sahip olması için çeşitli kimyasallar ile birleştirilerek sıkıştırılır. Bu ürünler birçok alanda kullanılmaktadır. Aynı zamanda mutfak dolabı yapımında da kullanılmaktadır. Elde edilen suntalara lamine kaplama yapıldığında suntalamortaya çıkmaktadır. Suntalam mutfak dolayı içerisinde sunta bulunduğu için ürünün içerisinde küçük boşluklar bulunabilir. Son zamanlarda yapılan yenilikler ile yüksek kalitede üretilen suntalar ve lamine edilmesi ile ortaya çıkan suntalam ürünleri mdfyapısına yakın derecelere ulaşabilmektedir.

Mutfak dolaplarınızın hem ekonomik hem de istediğiniz görüntüye sahip olmasını istiyorsanız suntalam mutfak dolabı ürünlerini inceleyebilirsiniz. Yapı olarak diğer ürünlere göre daha az dayanıklılık gösterse de kaliteli bir şekilde üretilen suntalam ürünleri uzun yıllar kullanılabilmektedir. Temizlik açısından kaplamalar sayesinde kolay temizlenebilmekte olmakla birlikte kir tutmaması da mutfaklarda kullanımına olanak sağlamaktadır. Ürün istenilen kalitede üretilse de eğer rutubet ve nem varsa bu ürünlerin kullanımını tavsiye etmemekteyiz. Eğer bulunduğunuz yerde rutubet ve nem yoksa rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sizlerde suntalam mutfak dolabıürünlerimizi inceleyerek YK Mutfak Mobilya Dekorasyonfarkı ile mutfak dolaplarınıza hemen sahip olabilirsiniz. Ankara Balgatve çevresinde sizlere hizmet veren firmamız en kaliteli ürünleri ile sizlerin mutfak dolabı ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.