Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

sürgülü dolap ray sistemleri fiyatları

  • ANA SAYFA
  • sürgülü dolap ray sistemleri fiyatları

Odalarınıza şık ve derli toplu bir görüntü kavuşturmak için kullanabileceğiniz ray dolap ürünleri gerek estetik duruşları gerek işlevsel olmaları sebebiyle en sık tercih edilen mobilyalar arasındadır. Genellikle bir ya da iki kapılı olan ray dolap sistemleri, kapıların sağa veya sola çekilerek açıldığı bir dolap sistemidir.sürgülü dolap ray sistemleri fiyatları Ray sistemi sayesinde dolaplar hem daha az yer kaplarlar hem de eşya yerleştirme söz konusu olduğunda sorun yaşama ihtimali en aza iner. Ray dolap sistemleri normal dolaplara göre daha farklı bir şekilde açıldığı için biraz daha güvenli de sayılabilirler. Ayrıca, ray dolapların diğer dolap sistemlerine göre daha estetik bir görünüme sahip olduğunu da tekrar belirtmekte fayda var. Bunun yanında, ray dolap ücretleri dikkate alındığında bu kadar işlevli bir dolap sistemi için talep edilen paranın oldukça makul olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekir.

Ray dolap sistemlerinde dikkat edilmesi gereken bir nokta ise dolabın imal edildiği materyal ve ray sisteminin işlevselliğidir.sürgülü dolap ray sistemleri fiyatları Bazı ray sistemleri kalitesiz malzemelerden yapıldığı için zamanla bozulabilmektedirler, bunun yanında, kaliteli materyallerden üretilen ray dolap sistemlerinin uzun yıllar işlevselliğini koruyacağını belirtmeden geçmeyelim. Bir bakıma, uzun yıllar sorunsuz kullanım fırsatı sunmaları da ray dolapları tercih edilebilen ürünler arasına sokmaktadır.

Ray dolapların en büyük faydalarından birisi çok geniş bir kullanım alanına sahip olmalarıdır.sürgülü dolap ray sistemleri fiyatları Gerek ofislerde gerek evlerde kullanılabilen ray dolaplar, hem eşya saklama konusunda hem de yer kaplama açısından oldukça tercih edilebilir ürünlerdir. Ray dolaplar, evlerde, genellikle yatak odalarında tercih edilirler. Çoğunlukla kapılarına ayna takılan ray dolaplar, kıyafet ve benzeri eşyaların saklanmasında kullanılırlar. Aynı şekilde, ray dolaplar, mutfak ve banyoda da kullanılabilmektedir.

Uygun fiyatlı olmaları ve şık görünümleri sebebiyle müşteriler tarafından en sık tercih edilen mobilya türlerinden olan ray dolaplar, farklı boy ve tasarımlarda olabilmektedirler. Özellikle fazla yer kaplamamaları ve bu sebeple yerden tasarruf etmeye olanak tanımaları bu mobilyaların çok sık tercih edilmesinin başlıca sebebidir.sürgülü dolap ray sistemleri fiyatları

YK Mutfak Mobilya Dekorasyon olarak müşterilerimizin arzu ettikleri mobilya türlerini en uygun fiyattan edinmeleri bizim için çok önemlidir.sürgülü dolap ray sistemleri fiyatları En son kalite ürünlerimiz ve uygun fiyatlarımız ile tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizi en kaliteli materyallerden üretmekte olup piyasadaki en uygun fiyatlardan size ulaştırmaya çalışmaktayız. Aldığınız mobilyaların montaj ve birleştirme işlemlerini de uzman ekibimiz gerçekleştirmektedir. İnternet sitemiz üzerinden ürünlerimize göz atarak sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesini görebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek ray dolap ücretleri ve ray dolaplar hakkında bilgi alabilirsiniz.