Telefon: 0(532) 695 52 14
Çalışma Saatlerimiz: 09:00-19:00

yenimahalle masif parke tadilatı yapan firmalar

  • ANA SAYFA
  • yenimahalle masif parke tadilatı yapan firmalar


İç mekan zemin döşemelerindeen çok kullanılan malzemelerden biri artık parkelerdir. Kullanım kolaylığı ekonomik olması kolay temizlenmesi parkelerin en çok tercih edilen zemin kaplama ürünlerinden biri olmasına neden oluyor. Parke seçimi yaparken de farklı üretim tekniklerine sahip ve kalite bakımından değişkenlik gösteren ürünlerle karşılaşabilirsiniz. Masif parkeürünü de sizin kaliteli bir şekilde kullanabileceğiniz parke ürünlerinden biridir.

Masif parke doğada bulunan ağaçların birebir kullanılması ile elde edilen parke çeşididir. Özellikle evinde doğal bir zemin olmasını isteyen kişiler bu parke çeşidini kullanabilirler. Doğada bulunan ve parke için uygun olan ağaçlar özenle kesilerek parke haline getirilir. Ancak bu ağaçların işlem görmeden parke olarak kullanılması kullanışsız olmaktadır. Bu nedenle doğal ağaçların dış yüzeyleri farklı kaplamalar ile kaplanarak kullanıma hazır olmaktadır. Bu kaplamalar ileri teknoloji ürünler oldukları için parkelerin dayanıklılık gücünü de artırmaktadır.

Parkelerde en çok şikayet edilen durumlardan bazıları temizlik ve parkelerin yerinden oynamasıdır. Bu iki durumla karşılaşılmaması için parkelerin çok iyi bir işçilik ile döşenmesi gerekmektedir. Eğer doğru teknikler kullanılarak parkeler döşenmezse parkeler belirli bir süre sonra yerlerinden oynadığı gibi üzerine basıldığında seste çıkaracaktır. Bu nedenle aldığınız masif parke ürünlerini konusunda uzman kişilerden yardım alarak zemin döşeme işleminin yapılmasını sağlamalısın. Yapılacak olan doğru yöntemler ve ustalık sayesinde parkeler zeminle tamamen birleşecek ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde parkeler kullanılabilecektir.

Eviniz için masif parke ürünlerini seçtiyseniz ve bunun profesyonel kişiler tarafından evinize döşenmesini istiyorsanız YK Mutfak Mobilya Dekorasyonhizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz tadilat hizmetleri sayesinde parkelerinizin sorunsuz bir şekilde döşenmesini sağlayabilirsiniz. Yapılan çalışmalar tamamen konusunda uzman personellerimiz tarafından yapılmakta ve sizlerin parkeleri uzun yıllar sorunsuz kullanmanız için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.